Najlepsze smartfony z wyświetlaczem Amoled‍Smartfony zawładnęły dziś naszym życiem. Dzięki Internetowi, mediom społecznościowym i aparatom cyfrowym urządzenia te stały się naszymi stałymi towarzyszami. Nasze smartfony stały się tak ważne, że nawet posiadanie podstawowego z nich może odmienić nasze codzienne życie. Od śledzenia terminów spotkań, życia osobistego i zawodowego, po utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. A jednym z najlepszych sposobów, aby to osiągnąć, jest smartfon z wyświetlaczem Amoled. Oto lista 10 najlepszych smartfonów z wyświetlaczem Amoled.

Samsung Galaxy Note 9

Galaxy Note 9 to jeden z najpotężniejszych smartfonów na rynku. Dzięki wyświetlaczowi bez ramek i rysikowi S Pen możesz robić notatki, rysować i robić więcej za pomocą telefonu.

Urządzenie jest wodoodporne, ma dużą baterię o pojemności 3312 mAh i jest dostępne w wielu kolorach. Spodoba Ci się też pióro S Pen, które działa lepiej niż kiedykolwiek. Note 9 ma też nowy, ulepszony system aparatów. Note 9 to jak dotąd najpotężniejszy smartfon firmy Samsung.

Urządzenie jest dostępne w dwóch różnych rozmiarach. Zwykły Note 9 ma wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala, natomiast większa wersja ma większy wyświetlacz o przekątnej 7,2 cala. Oba mają rozdzielczość ekranu 3 529 x 5 836. Gęstość pikseli w obu przypadkach wynosi 529 ppi. Note 9 jest napędzany przez procesor Exynos 9810 i wyposażony w układ graficzny Mali-G72. Urządzenie ma 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci masowej i jest wyposażone w gniazdo kart microSD do przechowywania dodatkowych danych. Jest też dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

Nokia 6.1 Plus

Nokia 6.1 Plus to jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Urządzenie ma 6,1-calowy wyświetlacz AMOLED, jest wodoodporne, ma aparat 34 MP i jest napędzane procesorem Qualcomm Snapdragon 675. W telefonie Nokia 6.1 Plus spodoba Ci się także system aparatów i czas pracy baterii. Nokia 6.1 Plus ma dobrze działającą baterię o pojemności 4000 mAh, a urządzenie można ładować bezprzewodowo za pomocą telefonu Nokia 9 PureView. Nokia 6.1 Plus jest dostępna w trzech kolorach.

Nokia 6.1 Plus jest dostępna w kolorach czarnym, niebieskim i miedzianym. Nokia 6.1 Plus ma ekran o rozdzielczości 2220 x 1080 pikseli i gęstości pikseli 409 ppi. Nokia 6.1 Plus jest napędzana przez procesor Qualcomm Snapdragon 675 i wyposażona w 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci masowej. Urządzenie jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Nokia 6.1 Plus jest dostępna w kolorach czarnym, niebieskim i miedzianym.

Apple iPhone XS Max i iPhone XR

Jeśli szukasz dużego iPhone'a z dużym wyświetlaczem, iPhone XS Max i XR są dla Ciebie. iPhone XS Max ma 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED, jest wodoodporny i wyposażony w aparat 12 MP. iPhone XR ma 6,1-calowy wyświetlacz LCD i jest wodoodporny. Oba urządzenia są napędzane przez procesory Apple A12. Oba te urządzenia mają również dobrze działające baterie o pojemności 2 691 i 2 691 mAh. iPhone XS Max ma rozdzielczość 2436 x 1125 pikseli, a gęstość pikseli wynosi 458 ppi. iPhone XR ma rozdzielczość 1334 x 750 pikseli i gęstość pikseli 217 ppi.

Zarówno iPhone XS Max, jak i XR są dostępne w pięciu różnych kolorach. Urządzenia te są iPhone'ami z największym wyświetlaczem. iPhone XS Max jest dostępny w kolorach srebrnym, złotym i czarnym. iPhone XR jest dostępny w kolorze czarnym i czerwonym. Oba urządzenia są dostępne w wersji z 64 GB pamięci masowej, a ich cena początkowa wynosi 699 USD.

Asus Zenfone 5 Pro

Jeśli szukasz smartfona z dużym wyświetlaczem, Zenfone 5 Pro jest dla Ciebie. Urządzenie ma 6,2-calowy wyświetlacz AMOLED, jest wodoodporne, ma podwójny aparat i jest wyposażone w procesor Snapdragon 855. Spodoba Ci się także czas pracy baterii i system aparatów w Zenfone 5 Pro. Urządzenie ma dobrze działającą baterię o pojemności 3300 mAh, którą można ładować bezprzewodowo za pomocą tabletu Asus Zenpad 10. Zenfone 5 Pro jest dostępny w trzech kolorach.

Zenfone 5 Pro jest dostępny w kolorze srebrnym, czarnym i niebieskim. Zenfone 5 Pro ma ekran o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli i gęstości pikseli 516 ppi. Zenfone 5 Pro jest napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 855 i jest wyposażony w 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci masowej. Zenfone 5 Pro jest również dostępny w edycji specjalnej w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci masowej. Urządzenie jest dostępne w trzech kolorach. Zenfone 5 Pro jest dostępny w kolorze srebrnym, czarnym i niebieskim.