Usuwanie zabrudzeń z ekranu telefonu: Porady na temat usuwania odcisków palców i innych śladów na wyświetlaczuSmartfony są coraz lepsze i bardziej użyteczne przez cały czas. A ponieważ nasze urządzenia odgrywają tak ważną rolę w naszym codziennym życiu, warto poświęcić kilka minut, aby odpowiednio o nie zadbać. Małe szczegóły mogą zrobić wielką różnicę, zwłaszcza gdy przyzwyczaisz się do korzystania z nowego urządzenia. Utrzymanie telefonu w czystości jest jednym z najprostszych sposobów, aby uzyskać z niego więcej. Oprócz tego, że nie będzie się on rozmazywał lub przetłuszczał przy codziennym użytkowaniu, utrzymywanie go w czystości pomoże utrzymać kurz i zabrudzenia z dala od jego powierzchni. Ten artykuł zawiera wskazówki dotyczące utrzymania ekranu w czystości - czytaj dalej, aby uzyskać porady dotyczące czyszczenia ekranu telefonu.

Czyszczenie ekranu ściereczką z mikrofibry

Najlepszym sposobem na wyczyszczenie ekranu telefonu jest ściereczka z mikrofibry. Może to być czysta koszulka lub coś podobnego. Będziesz chciał użyć miękkiej, niestrzępiącej się ściereczki, która nie porysuje ekranu i nie pozostawi za sobą włókien. Podczas czyszczenia ekranu unikaj rozpylania płynu bezpośrednio na ekran. Zamiast tego spryskaj ściereczkę, a następnie użyj jej do wytarcia ekranu. Gdy skończysz, możesz również wytrzeć resztę telefonu. Robienie tego co jakiś czas może pomóc utrzymać swoje nowe urządzenie w czystości.

Specjalny spray do czyszczenia ekranów

Czyszczenie ekranu telefonu to konieczne zadanie. Ale może to być niechlujne i czasochłonne. Właśnie wynaleziono nowy spray, który może wyczyścić ekran telefonu w kilka sekund.

Spray jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także bezpieczny dla środowiska i nie pozostawia śladów ani smug na ekranie. Wykonany jest z wody i specjalnego rodzaju środka czyszczącego, który usuwa brud, tłuszcz, odciski palców itp., nie pozostawiając na ekranie żadnych śladów ani smug. Najlepszą rzeczą w tym produkcie jest to, że jest niedrogi i może być używany do wszelkiego rodzaju ekranów - smartfonów, laptopów, tabletów itp.

Używanie odkurzacza technicznego do zasysania większych cząstek

Jeśli masz większe cząstki, takie jak piasek lub małe okruchy przyklejone do ekranu, będziesz musiał je usunąć za pomocą odkurzacza. Podłącz mały, ręczny odkurzacz i użyj mini dyszy, aby odessać okruchy z ekranu. Upewnij się, że wyczyścisz dyszę po zakończeniu pracy, aby się nie zapchała. Jeśli masz dużą ilość gruzu przyklejone do telefonu, można również użyć próżni do ssania go. Tylko upewnij się, że trzymać próżni kilka centymetrów od telefonu, aby nie uszkodzić ekranu. Jeśli musisz regularnie czyścić swój telefon, możesz również zaopatrzyć się w ochronny pokrowiec na telefon. Pokrowce te często mają otwór z tyłu, który ułatwia odkurzanie okruchów i innych małych cząstek.