Hosting

Hosting
Hosting
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Hosting

Czy ilość ofert Cię przytłacza? Nie wiesz, jaki serwer będzie najlepszy dla Twojej strony? Nie wiesz co wybrać? Zajrzyj na Hosti.pl!

Wybór dobrego serwera jest jak wybór dobrego samochodu. Niby można zamienić na inny, ale ile to kłopotów…? Poza tym w przypadku hostingu dochodzi niebezpieczeństwo utraty danych – często bardzo istotnych. Utrzymania strony www na serwerze nie można powierzyć byle komu. Jak tu jednak rozeznać się, gdy firm świadczących owe usługi jest mnóstwo? A każda z nich posiada kilka opcji kont i nie wiadomo które spełni nasze wymagania?
Tu z pomocą przychodzi nowy serwis internetowy Hosti.pl. Jego celem jest zgromadzenie jak największej liczby ofert hostingu w jednym miejscu by umożliwić porównanie hostingów. Tak, aby użytkownicy mogli dokonać wyboru poruszając się w zaledwie jednym serwisie. Wybór ułatwią opinie osób, które z serwera już skorzystały. Pozwoli to na uniknięcie niesolidnych firm oraz typowych firm-krzaków.
Serwis będzie z czasem rozwijał się w tempie zależnym od jego popularności. Mamy już pomysły na wiele nowych funkcji. Zapraszamy!

About