fotorelacje


co tu się popsuło?

LCD w Lenovo

Czasem zdarzy się upuścić nam nasz telefon. Ba! Niektórym z naszych klientów zdarza się to nader często. Czym takie rzuty skutkują? Najczęściej obiciami sprzętu i stratami finansowymi. W tym poście mamy na tapecie telefon marki Lenovo, a dokładniej model P70-A. Marka znana głównie z branży komputerowej (robią świetne laptopy), jednak od dłuższego czasu zajmują się także i komórkami. Od przejęcia Motoroli robią te telefony naprawdę świetne. Motki także u nas lądują, ale o nich w innym wpisie. Wracamy do naszego P70. Wymiana wyświetlacza w tym modelu nie stanowi większego wyzwania. Ot wymiana jak wiele innych. 

Ciekawi Was o ile szczuplejszy będzie Wasz portfel? W tym przypadku o 280złNaprawa tabletu Lark

O tabletach nie pisaliśmy jeszcze nic. Pora zacząć od dość popularnego sprzętu. Nie najdroższy, nienajlepszy, ale za to tani i w miarę bezawaryjny. Co innego jak spuści się go na glebę gdy podłączony do zasilania. W zasadzie niewiele jest sprzętów które takie traktowanie zniosą bez uszczerbku. W tym konkretnym modelu uszkodzeniu uległo gniazdo USB, skutecznie pozbawiając sprzęt możliwości naładowania baterii. Jednak jak nie my to kto ;) Koszt? 60zł


Naprawa ładowania Lumia 735

Czasem zdarza się zepsuć ładowanie w telefonach tej marki (Nokia lub Microsoft) zupełnie nie wiadomo w jaki sposób. Gniazdo wygląda bardzo przyzwoicie, w żaden sposób nie można dostrzec uszkodzenia, a telefon nie ładuje ani nie łączy się z komputerem. Otóż problem siedzi w elemencie zwanym potocznie bezpiecznikiem. Zabezpiecza on telefon przed zbyt wysokim napięciem. Ma jednak tendencję do zbyt wczesnego działania, najczęściej przy stosowaniu ładowarek samochodowych, których napięcie nie zawsze mieści się w tolerancji 5V +/-10%. Wówczas mamy "pyk" i po ładowaniu :)
Naprawa takowego u nas kosztuje 80zł. Zapraszamy do galerii.