Bloczki firmowe

Bloczki firmowe
Bloczki firmowe
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Popularna reklama

Kartki z hasłami reklamowymi i danymi reklamowymi danej firmy są niezwykle popularne. Firmy zamawiają w drukarniach ogromne ilości notesików reklamowych. Dlatego też drukarnie proponują bardzo ciekawe oferty w tym zakresie. Bloczki firmowe wykonane są z jak najlepszego papieru, karteczki są ze sobą połączone, a na ich końcu znajduje się tekturowa podkładka. Może też być tak, że cały bloczek zamknięty jest w tekturą okładkę, na której znajduje się reklama. Projekty na karteczkach są różne, kolorowe lub czarno białe, zawsze jednak jest na kartce sporo miejsca do zapisania jakichś danych.
Bloczki reklamowe krążą wszędzie, w aptekach, u lekarzy, w bankach w punktach informacyjnych lub w hotelach. Zapisuje się na nich wszystko co tylko można zapisać. Są duże, formatu A4 lub w formie kwadratowych bloczków.
Te niezwykle popularne, reklamowe gadżety są reklamą, która dociera do jak największej rzeszy potencjalnych klientów. Dlatego też najczęściej korzystają z jej formy właściciele firm farmaceutycznych. Reklamują w ten sposób nowe specyfiki.

About